1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Ev Dekorasyonunuzda Yaz Esintileri
Buradasınız: Anasayfa / Blog
4 Mart 2020, Çarşamba
Ev Dekorasyonunuzda Yaz Esintileri
Ev Dekorasyonunuzda Yaz Esintileri Yaşam alanları renkleniyor Yaşam alanımızın dekorasyonu kuşkusuz ruh halimizi etkiler, yaz aylarının enerjisi duvarların rengini, aydınlatma seçimlerini,
Ev Dekorasyonunuzda Yaz Esintileri

Ev Dekorasyonunuzda Yaz Esintileri

Yaşam alanları renkleniyor

Yaşam alanımızın dekorasyonu kuşkusuz ruh halimizi etkiler, yaz aylarının enerjisi duvarların rengini, aydınlatma seçimlerini, mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini belirlememize yardımcı olabilir. Bahar ve yaz günleri doğanın tazelendiği, yeşillendiği dönemlerdir. Yaşam alanımızda yeşilleri kullanmak sıcak yaz aylarını evimizde hissetmemizin bir yoludur. Minimalist saksılardaki yeşilleri evimizin balkon, salon, antre ve koridor gibi alanlarında yer verebiliriz.

Mobilya seçimlerimizde pastel tonları kullanmamız, yaşam alanımızda yaz enerjisini hissetmemize yol açacaktır. Pastel tonları sadece mobilyalarda değil kapı dekorasyonunda bile kullanabilirsiniz. Sıcak yaz ayları konfora en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerdir, mobilya tercihimizi konfordan yana kullanabiliriz. Yumuşak bir koltuk ve pamuklu dokular yaz atmosferini yakalamamızda yardımcı olacaktır. Kendinize özel kendi tasarladığınız mobilyalarla da evinizde yaz atmosferini yakalayabiliriniz. 

Nefes alan dekorasyon

Açık renk parkeler ile döşenen zemine ahşap kullanımı eşlik edebilir, böylelikle evimizde yazın enerjisini hissedebiliriz. Duvarlarda kullanılan açık tonlar evimizde daha ferah bir ortam yaratacaktır. Aksesuar seçimlerimizde yalın seçimler yapabiliriz genellikle mavi ve beyaz tonları deniz ve tatil havasını evimize getirecektir.. 

Balkon camınıza içeriye girecek olan ışığı engellemeyecek şekilde tül perde, hasır stor tercih edebilirsiniz. Evimize yazın doğasını getirmek küçük detaylarla mümkün. Canlılık katacak küçük aksesuarlar kullanabilirsiniz. 

Yatak odamızda doğal tonlar ile dinginlik ve huzur ortamını oluşturabiliriz. Yine yatak odamızdaki mobilya seçiminde krem, beyaz ve açık mavi tonlarındaki mobilyaları kullanabiliriz. Yatak başlığımızı ahşap tercih edebilir, bir kilim ile tamamlayabiliriz. Bu sayede yazın enerjik ve pozitif ruh halini yatak odamızada taşıyabiliriz.

Gündüz gün ışığından yararlandığımız evimizi geceleri kısık ışıklar ve mumlar ile aydınlatabiliriz. salon, mutfak ve antre gibi alanlarda büyük ampulleri bir halat yardımı ile asabiliriz. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın