1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar
Buradasınız: Anasayfa / Blog
27 Şubat 2020, Perşembe
Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar
Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar Modern hayatın getirisi olarak kişiselleştirilmiş tasarımlar, sadece size ait olan ve sizi yansıtan ürünlere sahip olma imkânı sağlıyor.
Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar

Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar

Modern hayatın getirisi olarak kişiselleştirilmiş tasarımlar, sadece size ait olan ve sizi yansıtan ürünlere sahip olma imkânı sağlıyor. Özel tasarım salon veya yatak odası dekorasyonunda bile size ait ve kimsede olmayan bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Ayrıca kimsenin kullanmaya cesaret edemeyeceği bir perde modeli ya da koltuk takımı da alabilirsiniz. Ev dekorasyonu için, evinizin sadece bir odasını seçmek ve onu dekore etmek zorunda kalsaydınız ya yatak odanızı ya da oturma odanızı seçerdiniz değil mi? Salon, evimizin odak noktasıdır. Tüm sevdiklerimiz ile vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız alandır. Aynı zamanda yatak odası da kendimizle vakit geçirdiğimiz, uzun bir günün ardından dış dünyadan arınıp dinlendiğimiz yaşam alanıdır.

Özel tasarım salonlarda klasik koltukları, oturma gruplarını ve berjerleri unutun... Kolları kalın, ağır ve temizlemesi zor berjerlerden arının. Modern teknolojinin imkânlarından tümüyle faydalanan şık, minimalist fakat gösterişli ve kullanışlı berjerler yaratabilirsiniz. En sevdiğiniz renk sarı mı? O zaman size, tasarımı size ait sarı bir berjer verelim. Ya da sizin en sevdiğiniz renk kiremit rengi mi? O zaman onu sizin için tasarlayalım. Kısacası özel tasarım salonlar dendiğinde önemli olan sizin neye ihtiyaç duyduğunuz ve ne istediğiniz… Aklınıza gelebilecek bütün renkleri bir arada kullanın, içerisine istediğiniz kadar detay koyun, sonra da hepsini birleştirin. Böylece modern özel tasarım salonlar ile aklınızdaki dekorasyon modellerini en iyi bir şekilde kullanabiliriz. En canlı renklerin soluk tonlarını, en aykırı çiçeklerin farklı renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Özel tasarım salonlar için tüm örnekleri showroomumuzda bulabilirsiniz.

Özel Üretim Mobilyalar

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapmamız markamızın en önemli özellikleri arasındadır. İstenilen çizginin dışına çıkmadan, istenilen hizmeti sunmamızdır. Görkemli ve iddialı bir tasarım tavrına sahip olan Kulis Mobilya’nın  pek çok ürün ve dekorasyon alternatifi mevcuttur. Özel üretim mobilya ve lüks mobilya konusunda birçok renk ve deseni birleştirerek, önemli bir yaratıcılık göstergesine sahip olan tasarımlarımızı müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Mutfak mobilyaları, yatak odası mobilyaları, çocuk odası mobilyası ve salon takımlarına kadar pek çok ürün alternatifine sahip olan Kulis Mobilya’nın,  çeşitli aksesuar ve dekorasyon ürünü de bulunmaktadır.

Kulis Mobilya olarak tüm modeller müşteri isteğine göre yapılmaktadır. Kendi tasarımlarımızı müşterilerimizin isteklerine göre üreterek, eviniz için kurduğunuz hayallerin gerçek olmasını sağlıyoruz. Yeni evlenenler, çeyiz alacaklar, ev eşyalarını değiştirecekler, hediye alacaklar ve oturma grubu parçalarını yenilemek isteyen kişiler  iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi edinebilir, showroomumuzu ziyaret edebilirler.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın