1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Evinizde Aşk Dolu Bir Dekorasyon
Buradasınız: Anasayfa / Blog
23 Şubat 2020, Pazar
Evinizde Aşk Dolu Bir Dekorasyon
Evinizde Aşk Dolu Bir Dekorasyon Özel anlar yaratmak için, tasarımcılarımız tarafından dizayn edilmiş özel tasarım mobilyalar da belki evinize eğlence katabilir. Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun şık bir koltuk takımı evinizin tüm havasını değiştirecektir…
Evinizde Aşk Dolu Bir Dekorasyon

Evinizde Aşk Dolu Bir Dekorasyon

Sevgililer Günü’nün etkisi hala sürerken, evinizde sofistikte ve romantik esintilerle değişiklikler yapmak size ilham verebilir. Aşk ve tarz sahibi bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz!

Dekorasyon için öncelikle ince detayları düşünmek gerekir. Evinizin hangi köşesinde değişiklik istiyorsunuz, hangi köşesinde farkındalık yaratmak istiyorsunuz? Önce bu soruların cevaplarını belirleyerek işe başlamalısınız. İnanın, küçük dokunuşlar büyük mutlulukları beraberinde getirir.

Sevgilinizle, eşinizle biriktirdiğiniz anıları sandıktan çıkarın!

Tüm evi aşkla donatabilirsiniz! Balonlar ve fotoğraflar ile evinizin her köşesini küçük sürprizler ile doldurabilirsiniz. Salon dekorasyonu için kırmızının verdiği ilhamı, yumuşak geçişler ile kullanabilir, evinizde mistik bir hava yaratabilirsiniz.

Dekorasyonda kalpler havada uçuşsun!

Şık bir akşam yemeği masa dekorasyonu için, kalp mumlar, evin havasına uygun şamdanlar kullanabilirsiniz.

Biraz eğlence! Özel anlar yaratmak için, tasarımcılarımız tarafından dizayn edilmiş özel tasarım mobilyalar da belki evinize eğlence katabilir. Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun şık bir koltuk takımı evinizin tüm havasını değiştirecektir…

Özel Tasarım Mobilya

Hayalinizdeki tasarımları sevgiliniz, eşinizle olan anılarınızla birleştirerek size özel, sizi yansıtacak mobilyalar ile evinizi dekore edebilirsiniz. Özel tasarım mobilya evinizin her alanında olabilir. Özellikle oturma odası, yatak odası, çalışma odası, çocuk odası, mutfak, salon ve banyo için tasarlanabilecek olan özel tasarım mobilyalar tamamen hayal gücünüze dayalı olarak yapılır. Sizin istediğiniz mobilyaları hayal gücünüzden ilham alarak oluşturan ve işinde son derece profesyonel olan desinatörler tarafından yapılan çizimler sayesinde hayal ettiğiniz mobilyalar Kulis Mobilya’da hayat buluyor!

Hayata geçirmiş olduğunuz tasarım mobilya sizin hayalinizin eseridir. Ve bunun, sizi ne kadar mutlu edeceğini kullandıkça anlarsınız. Çünkü yalnızca sizin için tasarlanmış ve sizin hayal gücünüzden ilham alınarak hayata geçen tasarımlar sayesinde kendinizi son derece özel hissedersiniz.

Özel tasarım mobilya yaptırmak istiyorsanız https://kulis.com.tr/iletisim  link üzerinden profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kulis Mobilya, tasarımı kendini ifade etmenin bir yolu olarak görmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın