1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri
Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Şubat 2020, Pazartesi
Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri
Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri İster ilk taşındığınız evi, ister yedinci evinizi dekore edin. Dekorasyonda ne kadar ustalaştığınızı düşünürseniz düşünün yazımızda bir araya getirdiğimiz dekorasyon fikirleri sizleri çok etkileyecek. İşte, tüm zamanların en iyi dekorasyon fikirleri!
Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri

Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri

İster ilk taşındığınız evi, ister yedinci evinizi dekore edin. Dekorasyonda ne kadar ustalaştığınızı düşünürseniz düşünün yazımızda bir araya getirdiğimiz dekorasyon fikirleri sizleri çok etkileyecek. İşte, tüm zamanların en iyi dekorasyon fikirleri!

Dekorasyon ve sanat bir bütündür!

Bazı detayların gücü bütünü değiştirir. Dekorasyon yaparken ise bu detaylar daha da önem kazanır. Sade bir duvara güzel bir resim veya tablo asmak yerine duvarı zengin gösterecek, kadife bir perde ile dekore edebilirsiniz. İnanın o tablo, kadife bir perdenin üzerinde kendini çok daha iyi gösterecek. Odanın geri kalanında ise bu dekorasyonu sürdürerek gösterişli, rahatlatıcı ve enerji verici bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Bölümlere ayrılan odalar

En iyi dekorasyon fikirleri için bir örnek daha… Dekoratör Meredith Mahoney, bir odayı tasarlarken bölümlere ayırmamız gerektiğini tavsiye ediyor. Köşe koltuk için illa ki bir duvara ihtiyacınız yoktur. Ayrıca bir köşe koltuk ile yaşam alanınızda rahatlıkla iki farklı alan yaratabilirsiniz. Oturma odasında hem koltuk takımı, hem çalışma alanı, hem de yemek masası olmasını mı istiyorsunuz? O halde oturma odanızı parçalara bölün.

Dekorasyon fikirleri renk seçiminin önemi

Tercih ettiğiniz renkler ile yaşam alanınızı romantik veya soğuk göstermek sizin elinizdedir. Dolayısıyla renk seçiminizin dekorasyonunuzun odak noktası

olduğunu söyleyebiliriz. Doğru renkleri tercih ettikten sonra doğru detayları eklediğinizde mükemmel sonucu elde edebilirsiniz. Bu detaylardan bazıları altın renkli metal kullanımı, tasarım aydınlatmalar ve kumaş seçimi olabilir.

Dekorasyon Fikirleri Fransız Tarzı

Yaşam alanının ilk bakışta Fransız tarzı dekorasyon tarzıyla dekore edildiğini anlamak mümkündür. Minimal mobilyalar, sade renkler ve ihtişamlı bir görünüm bu dekorasyon tarzının olmazsa olmazlarıdır. Fransız tarzı dekorasyon modelleri için Kulis Mobilya mağazamıza gelerek fikir alabilirsiniz.

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın